• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Posiadam długoletnie doświadczenie w dziedzinie zakładów bukmacherskich – jednakże niestety jest tak, iż straciłem spore pieniądze. Dopiero od kilku miesięcy wreszcie nie sponsoruję bukmacherów.
A co takiego się stało? Cóż, generalnie wychodzę z takiego założenia, iż wcześniej za bardzo skupiałem się na tym by obstawiać dużą liczbę spotkań. To naturalnie ma sporo sensu, lecz prawda jest taka, że bukmacherzy codziennie zarabiają wielkie pieniądze na właśnie ludziach, którzy w taki sposób grywają. Czyli należy nieco zmienić swoją strategię gry – dużo lepszym rozwiązaniem jest to, aby postawić kilka spotkań na jednym kuponie.
Ba, tak naprawdę w przeważającej większości przypadków to jest tak, iż w zasadzie obstawiam tylko jedno spotkanie – jednakże kurs jest dosyć wysoki, powyżej 2. Uważam, że to bardzo korzystne, iż mogę poznać typy dnia: a więc są w Polsce doświadczeni typerzy, którzy z bardzo dużą chęcią dzielą się swoimi typami. Bardzo lubię, gdy inni ludzie tak robią, ponieważ jeśli się znają, to generalnie są bardzo pomocni. Chciałbym także trochę napisać o psychice – a więc generalnie czymś niesamowicie wskazanym jest to by nie uważać, iż w porządku jest to, aby ciągle grywać. Należy robić sobie przerwy – są one wskazane dla naszego zdrowia psychicznego.
źródło:
- http://www.dwdglaz.com.pl
- www.nautic.com.pl
- askme.com.pl
- http://www.seacsub.com.pl

Podobne wpisy:

Categories: Sport

Comments are closed.