• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Hurtownia medyczna to sklep, w którym każda jednostka opieki zdrowotnej – od jednoosobowych gabinetów, poprzez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po kliniki, ma możliwość zapewnić sobie potrzebne produkty i sprzęt, jakie używane są w codziennej pracy z osobami potrzebującymi pomocy lekarskiej.

Odbiorcą produktów sprzedawanych przez sklepy medyczne są zarówno specjaliści medycyny każdej z branż, jak i położne, salowe, rehabilitanci, pomoce stomatologiczne, jak również ratownicy medyczni. Każdego hurtownia materiałów medycznych wspiera w codziennej pracy zapewniając wysokiej klasy, świetne materiały dla ochrony zdrowia i specjalistyczne meble medyczne.

Co można kupić w sklepie medycznym? Zaopatrzenie to materiały i sprzęt z kilkunastu medycznych dziedzin, jakie obejmują zarówno materiały dotyczące medycyny ogólnej, ale także środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Hurtownia materiałów i sprzętu medycznego wspomaga również diagnostykę medyczną, oferując dużą gamę odczynników i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z firm, których produkty można znaleźć w ofercie to na przykład LP Italiana, Kima i Poch.

Hurtownie dla medycyny zaopatrują również gabinety fizjoterapii proponując meble, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment kinezyterapii a także pomoce dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w centrum zaopatrzenia ma w ofercie sprzęt dla centrów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z innej strony akcesoria i sprzęt dentystyczny, jaki oferuje sklep, to aż 8 000 produktów skierowanych do stomatologów, specjalistów ortodoncji i pomocy stomatologicznych. Wszystkie towary pochodzą od najlepszych firm, wśród nich są między innymi: Lascod, Nordiska, Microbrush. W ofercie znajduję się też produkty krajowe, producenci takich marek np. Zhermapol lub Tzmo.

Oferowane towary jak materiały stomatologiczne np. amalgamaty oraz masy wyciskowe; wiertła, leki, narzędzia endodontyczne oraz różnego typu urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony powyżej krótki zarys asortymentu centrum zaopatrzenia medycznego to jedynie wycinek wszystkiego, co można znaleźć zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sprzedaży online.

Zobacz

Sklep medyczny online

Podobne wpisy:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.